O nás PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Monday, 13 February 2012 00:00

N

aša ambulancia je umiestnená na prízemí v zrekonštruovanej budove  zdravotného strediska v Lietavskej Lúčke.

Prístup k budove je autom po miestnej komunikácii, od cesty je to pešo asi 50m. Parkovanie je zadarmo.

 

V zdravotnom stredisku sa okrem našej ambulancie nachádzajú 2 ambulancie všeobecných lekárov pre dospelých, ešte 1 detská ambulancia a lekáreň. Naša ambulancia je na prízemí, má aj samostatnú čakáreň.

 

Poskytujeme liečebnú a preventívnu starostlivosť deťom a dorastu od 0 do 19 rokov. Preventívnu starostlivosť poskytujeme formou poradní aj v priľahlých obciach – v Babkove, Lietave a Podhorí (1x za 2 týždne – štvrtok poobede). K poskytovaným službám patrí aj návštevná služba pre novorodencov a po dohode aj k chorému dieťaťu.

 

V poradniach kladieme dôraz na sledovanie psychomotorického vývoja, dojčenie, správnu výživu dojčiat.

V rámci liečebnej starostlivosti je ambulancia vybavená aj CRP prístrojom na diagnostiku bakteriálnych ochorení.  

Last Updated on Monday, 13 February 2012 18:46
 

Najnovšie články

Najčítanejšie články